Lietuva svin Valsts atjaunošanas dienu

Komentāri

Kaimiņvalsts Lietuva pirmdien, 16. februārī, svinēs 97. gadskārtu, kopš pieņemts akts par neatkarības atjaunošanu.

Ar pirmssvētku aicinājumu klajā nākusi Lietuvas prezidente Daļa Grībauskaite, akcentējot, ka jau iepriekšējos gados mudinājusi cilvēkus gan ģimenes un draugu lokā, gan plašākā mērogā sagaidīt Valsts atjaunošanas dienu. Viņa arī aicinājusi iedzīvotājus Valsts svētkus svinēt ar izdomu un pieteikt savas idejas, lai ar laiku tās varētu pārvērsties paliekošās tradīcijās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau svētdien, 15. februārī, – valsts svētku priekšvakarā – Lietuvas prezidenta pilī tika godināti šā gada Nacionālās kultūras un mākslas prēmijas laureāti, savukārt 16. februāra rītā Lietuvas valsts vadītāji Viļņā godinās Neatkarības akta parakstītāju piemiņu.

Pusdienlaikā pie prezidenta pils, kā allaž šai dienā, tiks svinīgi uzvilkti visu triju Baltijas valstu karogi, bet 16. februāra pievakarē pie valdības ēkas tiks iedegti 16 simboliski ugunskuri.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl