Lietuvā konstatēts vēl viens inficēšanās gadījums ar “Covid-19”

Pievienot komentāru
Lietuvā konstatēts vēl viens inficēšanās gadījums ar “Covid-19”
REUTERS / SCANPIX

Lietuvā sestdien apstiprināts vēl viens inficēšanās gadījums ar “Covid-19”, paziņojusi Veselības ministrija.

Inficētais ir kāds vīrietis, kas atgriezies no Itālijas, un šobrīd viņš ievietots Viļņas Universitātes Santaras klīnikā.

Kā ziņots, iepriekš sestdien Lietuvā tika apstiprināts vēl viens jauns inficēšanās gadījums ar “Covid-19”.

Šis Inficētais ir kāds Kretingā dzīvojošs gados jauns vīrietis, kas nesen atgriezies no Dānijas. Inficētais nogādāts Kauņas slimnīcā.

Pēc atgriešanās no Dānijas Klaipēdā viņš ieradies ar autobusu no Viļņas. Tādējādi kopējais inficēto skaits Lietuvā sasniedzis astoņus cilvēkus.

Lasi vēl Lietuva atjauno robežkontroli uz ES iekšējām robežām ar Poliju un Latviju

Iepriekš jau ziņots, ka pēdējā diennaktī Latvijā konstatēti vēl deviņi inficēšanās gadījumi ar ”Covid-19”, tādējādi kopumā valstī reģistrēti 26 ar šo vīrusu saslimuši iedzīvotāji.

Tāpat jau ziņots, ka piektdien visā Latvijā spēkā stājās ierobežojumi, kas noteikti ar valstī izsludināto ārkārtējo situāciju. Ārkārtējā situācija valstī izsludināta saistībā ar “Covid-19” izplatību un būs spēkā līdz 14.aprīlim ar mērķi ierobežot infekcijas izplatību.

Pasaulē ar ”Covid-19” inficējušie vairāk neka 132 000 cilvēku, no kuriem aptuveni 5000 ir miruši, liecina Pasaules Veselības organizācijas (PVO) dati.

PVO ģenerāldirektors Tedross Adhanoms Gebreiesuss 11.martā paziņoja, ka jaunā koronavīrusa uzliesmojums sasniedzis globālas pandēmijas līmeni.

Aktuālākajai informācijai par “Covid-19” Latvijā un pasaulē seko līdzi šeit!