Komentāri

Lietuva svētdien vēlēs jauno Seimu. Paredzams, ka šobrīd valdošajiem sociāldemokrātiem būs grūti noturēt varu.

Premjera Aļģirda Butkeviča un viņa partijas popularitāte pirms rītdienas balsojuma ir sarukusi. Rezultātu arī ietekmēs partijas, kas balansē uz 5% robežas. No tā, vai un kuras iekļūs Seimā, atkarīgs, kāds būs lielo partiju spēku samērs. Pavisam uz varu pretendē 14 partiju saraksti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lietuvas prezidente savu balsi jau atdevusi iepriekšbalsošanā pirms trim dienām, tautas kalpiem veltot skarbus vārdus. “Pirmkārt, parlamenta deputātiem būtu vairāk jādomā par cilvēkiem, nevis savām kabatām. Viņiem vajadzētu mazāk zagt,” teica Grībauskaite.

Līdzīgi kā Grībauskaite, iepriekšbalsošanā Lietuvā nobalsojuši nepilni 100 000 vēlētāju, kas gan nav daudz – tikai 3,5% balsstiesīgajiem. Tas gan ir vairāk nekā vēlēšanās pirms četriem gadiem.

Video

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl