Komentāri

Lietuva svētdien vēlēs jauno Seimu. Paredzams, ka šobrīd valdošajiem sociāldemokrātiem būs grūti noturēt varu.

Premjera Aļģirda Butkeviča un viņa partijas popularitāte pirms rītdienas balsojuma ir sarukusi. Rezultātu arī ietekmēs partijas, kas balansē uz 5% robežas. No tā, vai un kuras iekļūs Seimā, atkarīgs, kāds būs lielo partiju spēku samērs. Pavisam uz varu pretendē 14 partiju saraksti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lietuvas prezidente savu balsi jau atdevusi iepriekšbalsošanā pirms trim dienām, tautas kalpiem veltot skarbus vārdus. “Pirmkārt, parlamenta deputātiem būtu vairāk jādomā par cilvēkiem, nevis savām kabatām. Viņiem vajadzētu mazāk zagt,” teica Grībauskaite.

Līdzīgi kā Grībauskaite, iepriekšbalsošanā Lietuvā nobalsojuši nepilni 100 000 vēlētāju, kas gan nav daudz – tikai 3,5% balsstiesīgajiem. Tas gan ir vairāk nekā vēlēšanās pirms četriem gadiem.

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl