Lietuvā ar Covid-19 saistīto nāves gadījumu skaits pieaudzis līdz 29

Pievienot komentāru
Lietuvā ar Covid-19 saistīto nāves gadījumu skaits pieaudzis līdz 29
REUTERS / SCANPIX

Lietuvā ar jaunā koronavīrusa izraisīto slimību Covid-19 saistīto nāves gadījumu skaits pieaudzis līdz 29, otrdienas vakarā apliecinājusi Nacionālā sabiedrības veselības centra  (NVSC) Viļņas departamenta direktore Rolanda Liņģiene.

“Šobrīd mums ir informācija par [kopumā] 29 nāves gadījumiem, ja sniegtās ziņas ir pilnīgas,” viņa norādījusi.

Otrdienas gaitā paziņots vēl par pieciem nāves gadījumiem. Divi no tiem apstiprināti Viļņas universitātes Santaras klīnikā, kur miris vecāka gadagājuma slimnieks no Ukmerģes, kā arī pacients, kas nepiederēja pie slimības riska grupas.

Lietuvas sabiedriskās raidorganizācijas ziņu portāls “Lrt.lt”, atsaucoties uz informētu avotu, ziņoja, ka šis mirušais ir 49 gadus vecs vīrietis. Saskaņā ar līdzšinējo oficiālo informāciju viņš ir jaunākais slimības upuris Lietuvā.

Pēc Veselības ministrijas informācijas, Kauņas klīniskajā slimnīcā otrdien mirusi vecāka gadagājuma sieviete no Marijampoles.

Savukārt Klaipēdas universitātes slimnīcā miruši divi riska grupas pacienti – viens no Klaipēdas un viens no Tauraģes apriņķa.

Šīs slimnīcas direktors Vinss Janušonis Lietuvas sabiedriskās raidorganizācijas ziņu portālam “Lrt.lt” apstiprinājis informāciju par vienas ar koronavīrusu inficētas 82 gadus vecas sievietes nāvi, bet norādījis, ka nāves cēlonis bijis hemorāģiskais insults.

Jau vēstīts, ka Lietuvā ar jauno koronavīrusu inficējušos cilvēku skaits sasniedzis 1070.

Saskaņā ar Veselības ministrijas publiskotajiem datiem pirmdien apstiprināti astoņi jauni inficēšanās gadījumi.

Pirmdien veiktas 1187 analīzes, lai konstatētu inficēšanos, bet pavisam Lietuvā veiktas 42 690 analīzes.

Igaunijā Covid-19 prasījusi 31 upuri, Latvijā – septiņus.

Aktuālākās ziņas, datus un faktus par Covid-19 izplatību Latvijā un pasaulē lasi ŠEIT!