Lietuvā 11 jauni inficēšanās gadījumi ar koronavīrusu, Igaunijā – saslimuši vēl septiņi

1 komentārs
Lietuvā 11 jauni inficēšanās gadījumi ar koronavīrusu, Igaunijā – saslimuši vēl septiņi
POSTIMEES / SCANPIX

Lietuvā pagājušajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu apstiprināta 11 cilvēkiem, piektdien paziņojusi Veselības ministrija. Savukārt Igaunijā reģistrēti septiņi jauni saslimšanas gadījumi.

Līdz ar to Lietuvā inficēšanās ar jauno koronavīrusu konstatēta kopumā 1604 cilvēkiem. Pagājušajā diennaktī veiktas 6039 analīzes, bet pavisam Lietuvā veiktas 259 430 analīzes.

Ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19 Lietuvā miris 61 cilvēks, bet vēl astoņiem ar šo vīrusu inficētajiem nāves cēlonis bijis cits. Pēdējā diennaktī slimība nav prasījusi jaunus upurus.

Izveseļojušies 1111 cilvēki.

Aktuālākās ziņas, datus un faktus par Covid-19 izplatību Latvijā un pasaulē lasi ŠEIT!

Savukārt Igaunijā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta septiņiem cilvēkiem, piektdien paziņojis Veselības departaments. Līdz ar to apstiprināto inficēšanās gadījumu skaits Igaunijā sasniedzis 1807.

Nāves gadījumi ar jaunā koronavīrusa izraisīto slimību Covid-19 Igaunijā pagājušajā diennaktī nav reģistrēti. Pavisam Igaunijā ar šo slimību miruši 64 cilvēki.

974 cilvēkiem slimības vēsture slēgta, un tas nozīmē, ka viņi ir izveseļojušies. Vēl 534 cilvēkiem pozitīvs jaunā koronavīrusa tests bijis pirms vairāk nekā 28 dienām, viņi neatrodas slimnīcā un gaida apstiprinājumu par izveseļošanos.

Pavisam Igaunijā veiktas vairāk nekā 74 000 analīžu nolūkā noskaidrot inficēšanos ar jauno koronavīrusu. Iepriekšējā diennaktī veikta 881 analīze.

37 pacienti ārstējas slimnīcās, un diviem no viņiem nepieciešama plaušu mākslīgā ventilēšana.