Krievijā veiktās izmeklēšanas ietvaros par kokaīna kontrabandu Krievijā caur tās vēstniecību Argentīnā figurē divi Latvijas pilsoņi, ziņo Krievijas valsts telekanāls “RT”.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • Gunta Brikmane
  • Liene Derkaca

   Liene Derkaca

   Nevajag jau apsargāt vienkārši izklausas stulbi tādi murgi , ja reiz kas kur figurē tad lai sauc vārdos , ja nav ko nosaukt tad lai stāv klusu un netaisa ažiotāžas , tas atiecas gan uz vienu gan otru pusi !
 • Liene Derkaca

  Liene Derkaca

  Ko gan var gvelzt ja beigas pasaka ka neko nezin par LV pilsoņiem ! Varbūt pilsoni ar ne Latviskiem vārdiem ??? Bet ja reiz figurēja un tiek pieminēti tad sauciet vārdus lai nav tikai murgosana !!!! Visi šie portālu sāk izklausīties pēc tantiņu tenkām kam nav nekādas vērtības un būtu lietderīgi tos aizvērt ! Lai nepudere prātus cilvēkiem !!!!!
 • s

  s

  Tā ir, ja visiem migrantiem no austrumiem dāvina pilsonību.Neticu, ka izpildījuši kaut vai vienu noteikumu-latviešu valodas prasmi, redzot, cik "labi" veicas te dzivojošiem gadu desmitus.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!