Komentāri
Lielvalstis cenšas rast risinājumu, kā apturēt pilsoņu karu Sīrijā
FOTO: LETA

Šajās dienās daudzu valstu diplomāti sanāk kopā, lai meklētu iespējas apturēt pilsoņu karu Sīrijā.

Sarunās, kuras notiek Austrijā, piedalās 17 valstis, tostarp Eiropas Savienības (ES) lielās valstis, ASV, arābu valstis, kā arī Krievija, Ķīna un Irāna.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Beigas pilsoņu karam līdz šim nav bijis iespējams panākt, jo visām pusēm ir radikāli atšķirīgi viedokļi par to, kā risinājums panākams. Īpaši strīdīgs ir jautājums par to, kāda loma Sīrijas nākotnē jāspēlē Bašaram al-Asadam.

Ietekmīgais izdevumus The Wall Street journal ziņo, ka cerībā uz kompromisu, kas izbeigtu asinsizliešanu Sīrijā, amerikāņi pirms šīm sarunām devuši ziņu, ka gatavi mainīt savu līdzšinējo nostāju.

Līdz šim Baltais nams uzstāja uz Asada bezierunu atteikšanos no varas, jo viņš esot problēmas sakne. Tomēr kopā ar citām Rietumvalstīm arī amerikāņi tagad esot gatavi piekrist scenārijam, kurā Asads Sīrijā turpina valdīt arī kādu laiku pēc pamiera noslēgšanas starp karojošajām pusēm.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl