Komentāri
Lielbritānijas vēlmei izstāties no ES var sekot arī citas bloka valstis, pauž Itālijas ekonomikas ministrs
FOTO: LETA

Lielbritānijas lēmums par vēlmi izstāties no Eiropas varētu mudināt arī citas valstis domāt par šādu soli – tādu viedokli paudis Itālijas ekonomikas ministrs.

Pjērs Karlo Padoans norāda, ka Lielbritānija šobrīd nebūt nav vienīgā bloka valsts, kas iebilst pret Eiropas Savienības (ES) prasībām, galvenokārt pret jautājumiem samilzušās bēgļu krīzes risināšanā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Šis gadījums eiro skeptiķiem, dalībvalstīm un vēlētājiem parāda, ka ir iespējams izstāties no bloka. Es uzskatu, ka Eiropai ir nepieciešamas reformas, lai izbēgtu no šādiem gadījumiem, kas var novest pie savienības sabrukuma,” paudis ministrs.

Jau vēstīts, ka vairāku ES valstu līderi un ārpolitikas eksperti brīdinājuši, – gadījumā, ja briti referendumā nobalsos par izstāšanās no ES, tad jārēķinās ar neprognozējamām un tālejošām sekām.

Arī Eiropas Ekonomikas un monetārās savienības komisārs Pjērs Moskovisī uzsvēris, ka no izstāšanās zaudētājas būs abas puses, aicinot Lielbritāniju nosliekties par labu palikšanai.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl