Komentāri

Terorisma draudi, kas neseno notikumu ietekmē Lielbritānijā paaugstināti līdz augstākajam līmenim, ir arī viens no centrālajiem diskusiju objektiem priekšvēlēšanu gaisotnē.

Līdz parlamenta ārkārtas vēlēšanām atlikušas vien divas nedēļas, un lielo partiju kandidāti aktīvi izvērš savas kampaņas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viens no centrālajiem kampaņas elementiem ir televīzijas debates, kurās lielo partiju līderus skatītājiem iespējams iztaujāt tiešsaistē. Visvairāk britus šobrīd interesē migrācijas jautājumi un cīņa ar terorismu, taču nekur nav palicis arī “Brexit” temats. Tūlīt apritēs gads kopš izstāšanās referenduma, taču par procesu joprojām vairāk tiek runāts nekā kas darīts tā labā.

Premjerministre Terēza Meja savu kampaņu balsta uz “Brexit” solījumiem un saka – drīzāk pametīs sarunas ar Eiropas Savienību nekā piekāpsies sliktam darījumam. Viņai gan debatēs nācās uzklausīt ne mazums kritikas.

Turpretī leiboristu līderis Džeremijs Korbins kampaņu balsta uz iekšpolitiskiem jautājumiem – izglītības, veselības un drošības.

Opozicionāri Mejas ierosinātās ārkārtas vēlēšanas uzskata par necerētu iespēju tikt pie varas. Un ir briti, kuriem vairāk simpatizē leiboristu līderis.

Aptaujas tomēr rāda, ka konservatīvo piekritēju ir vairāk – Mejas partijai prognozē 46% atbalstu, kamēr Korbinam – vien 35. Ārkārtas vēlēšanas Lielbritānijā notiks 8. jūnijā.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl