Lielbritānijas priekšvēlēšanu gaisotnē britus interesē migrācijas jautājumi un cīņa ar terorismu

Komentāri

Terorisma draudi, kas neseno notikumu ietekmē Lielbritānijā paaugstināti līdz augstākajam līmenim, ir arī viens no centrālajiem diskusiju objektiem priekšvēlēšanu gaisotnē.

Līdz parlamenta ārkārtas vēlēšanām atlikušas vien divas nedēļas, un lielo partiju kandidāti aktīvi izvērš savas kampaņas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viens no centrālajiem kampaņas elementiem ir televīzijas debates, kurās lielo partiju līderus skatītājiem iespējams iztaujāt tiešsaistē. Visvairāk britus šobrīd interesē migrācijas jautājumi un cīņa ar terorismu, taču nekur nav palicis arī “Brexit” temats. Tūlīt apritēs gads kopš izstāšanās referenduma, taču par procesu joprojām vairāk tiek runāts nekā kas darīts tā labā.

Premjerministre Terēza Meja savu kampaņu balsta uz “Brexit” solījumiem un saka – drīzāk pametīs sarunas ar Eiropas Savienību nekā piekāpsies sliktam darījumam. Viņai gan debatēs nācās uzklausīt ne mazums kritikas.

Turpretī leiboristu līderis Džeremijs Korbins kampaņu balsta uz iekšpolitiskiem jautājumiem – izglītības, veselības un drošības.

Opozicionāri Mejas ierosinātās ārkārtas vēlēšanas uzskata par necerētu iespēju tikt pie varas. Un ir briti, kuriem vairāk simpatizē leiboristu līderis.

Aptaujas tomēr rāda, ka konservatīvo piekritēju ir vairāk – Mejas partijai prognozē 46% atbalstu, kamēr Korbinam – vien 35. Ārkārtas vēlēšanas Lielbritānijā notiks 8. jūnijā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl