Komentāri

Reaģējot uz referenduma iznākumu, kurā briti atdevuši savas balsis par izstāšanos no Eiropas Savienības (ES), Lielbritānijas premjerministrs Deivids Kamerons paziņojis par atkāpšanos, vēsta ārvalstu mediji.

“Britu tautas griba ir norādījums, kas ir jāpilda,” sacīja Kamerons žurnālistiem pie savas rezidences Londonas Dauningstrītā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kamerons arī piebilda,  ka viņš ”nevar būt par kapteini kuģim”, ja britu tauta ir izdarījusi skaidru izvēli iet citu ceļu.

Video

Jauns premjerministrs Lielbritānijai varētu būt oktobrī, kad notiks Konservatīvās partijas kongres.

Foto

Dažas stundas iepriekš Lielbritānijas ārlietu ministrs Filips Hamonds paziņoja, ka referenduma iznākums nebūs par iemeslu, lai Kamerons atkāptos.

“Viņš paliks premjerministra amatā, viņš pildīs britu tautas norādījumus,” piebilda Hamonds.

Jau ziņots, ka ceturtdien notikušajā referendumā par izstāšanos nobalsojuši 52% referenduma dalībnieku, bet par valsts palikšanu ES – 48% dalībnieku.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl