Komentāri
Lielbritānijas premjerministres politiskais spēks vēlēšanās zaudējis absolūto vairākumu
EPA/LETA

Ceturtdien, 8. jūnijā, notikušajās Lielbritānijas parlamenta ārkārtas vēlēšanās vislielāko balsu skaitu ieguvuši premjerministres Terēzas Mejas vadītie konservatīvie, taču zaudējuši absolūto vairākumu, liecina rezultāti, kas iegūti pēc gandrīz visu balsu saskaitīšanas.

Lai nodrošinātu absolūto balsu vairākumu, partijai jāiegūst vismaz 326 no 650 deputātu vietām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Taču, kā liecina rezultāti, kas iegūti pēc balsu saskaitīšanas 636 vēlēšanu apgabalos, toriji uzvarējuši tikai 310 apgabalos, zaudējot 11 no vietām, kuras tie kontrolēja līdzšinējā parlamenta sasaukumā.

Tā ka konservatīvie zaudējuši absolūto vairākumu, tiek prognozēts politiskās neskaidrības periods, vēsta britu raidorganizācija BBC.

Foto: Lielbritānijas vēlēšanas

Balso Terēza Meja un Nikola Stērdžena

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl