Komentāri

Lielbritānijas parlamenta deputāti ar pārliecinošu balsu vairākumu atbalstīja premjerministres priekšlikumu pārtraukt savas pilnvaras priekšlaicīgi.

Lielbritānijas premjerministres Terēzas Mejas pārstāvētajiem konservatīvajiem šobrīd ir 330 no 650 parlamenta vietām un ar to var nepietikt, lai nobalsotu par svarīgākajiem “Brexit” likumiem. Sarīkojot ārkārtas vēlēšanas, ir liela iespējamība viņas partijas pārstāvniecību palielināt. Pirms svarīgā balsojuma parlamentā norisinājās spraigas debates.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Valstij ir vajadzīgas trīs lietas – spēcīga ekonomika, aizsardzība un stabila vadība. To arī paredz “Brexit” un mūsu mērķis padarīt Lielbritāniju stiprāku. Un tieši to Konservatīvā partija piedāvās vēlēšanās cīņā par katru balsi,” saka Meja.

Pašreizējiem opozicionāriem – leiboristiem – Ārkārtas vēlēšanas gan, visticamāk, nozīmēs pārstāvniecības samazināšanos. Par spīti tam, tie Mejas ieceri atbalsta un arī akceptējuši Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības.

“Mēs atbalstām ārkārtas vēlēšanas, bet šī ir premjerministre, kura pirms gada solīja, ka tādu nebūs. Premjerministre, kurai nevar uzticēties. Viņa runā par spēcīgu vadību, bet nespēj sevi aizstāvēt televīzijas debatēs. Viņa saka, ka mums ir spēcīga ekonomika, bet nevar paskaidrot, kāpēc šodien algas ir zemākas nekā pirms 10 gadiem,” norāda leiboristu partijas vadītājs Džeremijs Korbins.

Lēmums par ārkārtas vēlēšanu rīkošanu bija pārliecinošs – par nobalsoja 522 likumdevēji, bet pret – tikai 13.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl