Lielbritānijas ministrs: valstī ir pārāk daudz imigrantu

Komentāri
Lielbritānijas ministrs: valstī ir pārāk daudz imigrantu
FOTO: LETA

Lielbritānijā ir pašvaldības, kurās ir pārāk daudz imigrantu, tāpēc valdība gatavo pasākumus, lai ierobežotu imigrāciju no citām Eiropas Savienības valstīm (ES), ar šādu paziņojumu klajā nācis Lielbritānijas aizsardzības ministrs Maikls Falons.

Lielbritānijas sabiedriskajai raidorganizācijai BBC viņš izteicies, ka dažos Apvienotās Karalistes rajonos, austrumu piekrastē, pilsētas jūtas kā aplenkumā, jo tur ir liels skaits strādājošo migrantu un cilvēku, kuri pieprasa pabalstus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņš akcentējis, ka Lielbritānijas valdība virzīs uz priekšu imigrācijas reformu par spīti Vācijas kancleres Angelas Merkeles teiktajam, ka jebkādus mēģinājumus “grozīt pamatprincipus par brīvu pārvietošanos Eiropas savienībā” nepieņems Lielbritānijas partneri blokā.

Falons nāk no premjerministra Deivida Kamerona vadītās Konservatīvās partijas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl