3 komentāri
Lielbritānijas karaliene slimības dēļ izlaiž Ziemassvētku svinības

Ziemassvētki Bekingemas pilī aizvadīti ar bažām par karalienes veselību. Pirmo reizi gandrīz 30 gadu laikā viņa nespēja ierasties uz svētku sagaidīšanas dievkalpojumu baznīcā.

Lielbritānijas karaliskās ģimenes pārstāvji paziņojuši, ka karaliene Elizabete ir apslimusi ar stiprām iesnām. Vietējie mediji gan norāda, ka karaliene atlabstot no slimības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Elizabete Ziemassvētku dienā Svētās Marijas Magdalēnas baznīcu bez izņēmuma bija apmeklējusi  kopš 1988. gada. Cerībā viņu sastapt, arī šoreiz pie dievnama bija sapulcējies iespaidīgs cilvēku pūlis, taču, diemžēl, sanākušajiem apsveikt viņas majestāti šoreiz neizdevās.

Foto: Elizabete II

TOP komentāri

  • kia
  • Janis
  • Ruta
    0 0 0

    Ruta

    Nu gan traki- iesnas..pasaules gals..Interesanti kur tā tante ņem naudu savai dzīvei, vai ir kādreiz strādājusi, lai to visu nopelnītu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl