1 komentārs
Lielbritānijas ekonomika ir pietiekami spēcīga, lai pārdzīvotu Brexit, mierina britu finanšu ministrs
AFP/SCANPIX

Brexit arī turpmāk radīs neskaidrību un nedrošību finanšu tirgos, taču Lielbritānijas ekonomika ir pietiekami spēcīga, lai pārvarētu visas problēmas, paziņojis valsts finanšu ministrs Džordžs Osborns.

Šis ir pirmais finanšu ministra oficiālais komentārs pēc referenduma rezultātu paziņošanas. Mierinot satrauktos uzņēmējus un investorus, Osborns uzsvēris, ka Lielbritānijas ekonomika šobrīd notiekošajam ir gatava.

Lielbritānijas finanšu ministrs Džordžs Osborns:

Turpmākajās dienās mūs nesagaida vienkārša peldēšana pa straumi, taču mūsu apņēmību nedrīkst novērtēt par zemu. Mēs gatavojāmies neparedzamajam un esam gana labi sagatavojušies, lai kas arī notiktu. Esam droši, ka Lielbritānijas finansiālā sistēma palīdzēs valstij tikt galā ar jebkādiem nepatīkamiem pārsteigumiem, kas mūs turpmāk sagaida.

Osborns arī akcentējis, ka Lielbritānijai vajadzētu iedarbināt Lisabonas līguma 50. pantu, kas uzsāk izstāšanās procesu, tikai tad, kad būs “skaidrs redzējums” par tās turpmākajām attiecībām ar Savienību. Tikmēr akciju cenas gan Londonas, gan citu valstu biržās piedzīvo strauju kritumu. Tas nopietni satraucis investorus un uzņēmējus.

TOP komentāri

  • Brexis
    0 0 0

    Brexis

    Aizmirsa vēl piebilst, kas palīdz padarīt šo ekonomisko situāciju tik spēcīgu. Yup tie ir iebraucēji, kas maksā lielos nodokļus...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl