Lielbritānija un visa Eiropa saskaras ar vēl nebijušiem terorisma draudiem, ziņo britu dienesti

5 komentāri
Lielbritānija un visa Eiropa saskaras ar vēl nebijušiem terorisma draudiem, ziņo britu dienesti
ITAR TASS/ LETA

Lielbritānija un visa Eiropa saskaras ar vēl nebijušiem terorisma draudiem, tā paziņojis Apvienotās Karalistes izlūkošanas dienests. Pēdējo četru mēnešu laikā Lielbritānijā novērsti septiņi terorakti un aizturēti vairāk nekā 500 cilvēku.

Amatpersonas atklāj, ka terorisma draudi šādā līmenī Lielbritānijā vēl nav pieredzēti.

ENDRŪ PARKERS
Izlūkošanas dienesta vadītājs

Mēs saskaramies ar intensīviem islāma ekstrēmistu uzbrukumu draudiem. Šie draudi darbojas tādā mērogā un ātrumā, ka tos bieži vien ir grūti atklāt. Kaut ko tādu es savas karjeras laikā neesmu piedzīvojis. Dienu un nakti mēs identificējam un iznīcinām jaunus draudus. Tas notiek ne tikai pie mums, bet arī visā Eiropā.

Šobrīd Lielbritānijas drošības dienestu redzeslokā ir vairāk nekā 3000 personu, kas kaut kādā veidā saistītas ar teroristu organizācijām. Šogad Lielbritāniju satricinājuši četri teroristu uzbrukumi, kuros nogalināti 36, bet ievainoti vēl vairāk nekā divsimt cilvēku.

TOP komentāri

 • Valters Korālis
  +3 +3 0

  Valters Korālis

  Interesants gan tas importētais darbaspēks un Eiropas pensiju glābēju pulks... ;)
 • Eiropiete
  +1 +1 0

  Eiropiete

  Viņu daudzumu Eiropā papildina ASV un Krievija, un Eiropa atplestām rokām ņem pretī. No 1000 labi ja 2-3 strādātgribētāji, pārējie tik nemiera cēlāji, 3. Pasaules kara izraisītāji. Lēnām, bet arvien progresīvāk......
 • Roberts Valenburgs

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl