Komentāri
Lielbritānija un ASV apsver jaunas sankcijas pret Krieviju
FOTO: Flickr

Savienotās Valstis un Lielbritānija apsver sankciju pastiprināšanu pret Krieviju, ņemot vērā, ka tās agresija pret Ukrainu turpinās, pirms tikšanās ar savu britu kolēģi Filipu Hemeondu sestdien paziņoja ASV valsts sekretārs Džons Kerijs, kas ieradies Londonā.

“Mēs runājam par papildus sankcijām, par papildus pasākumiem,” žurnālistiem sacīja Kerijs. “Mēs te nesēdēsim un nepiedalīsimies šajā ārkārtīgi gļēvajā rīcībā uz kādas valsts suverenitātes un nedalāmības rēķina.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kerijs uzsvēra, ka Krievijas rīcība ir “vienkārši nepieņemama” un ka, visticamāk, tiks panākta vienošanās par jaunām sankcijām.

“Krievija pēdējo dienu laikā noņemas ar absolūti nekaunīgu un cinisku procesu,” uzsvēra valsts sekretārs. “Mēs droši zinām, ko Krievija piegādā separātistiem, kā tā saistīta ar separātistiem.”

Viņš piebilda, ka Maskavas rīcība ir “pilnīgā pretrunā ar visu, ko starptautiskā sabiedrība ir sasniegusi kopš Otrā pasaules kara”.

Kerijs pauda pārliecību, ka “tuvāko dienu laikā cilvēki būs gatavi nepārprotami paziņot, ka mēs šajā spēlē nepiedalīsimies”.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl