Lielbritānijā sākta Latvijas pilsoņa Arņa Zaļkalna mirstīgo atlieku autopsija

0 Komentāru
Lielbritānijā sākta Latvijas pilsoņa Arņa Zaļkalna mirstīgo atlieku autopsija
FOTO: SCANPIX

Nedēļas nogalē viņa līķis tika atrasts pakārts Bostonas muiža sparkā. Zaļkalns tiek turēts aizdomās par 14 gadīgas angļu pusaudzes Alises Grosas slepkavību. Viņas ķermenis tika atrasts paslēpts upes gultnē.

Lielbritānijas policija turpina šķetināt mistisko pusaudzes Alises Grosas slepkavību. Augusta beigās viņa pazuda Londonas Rietumos, netālu no viņas mājām. Pēc videonovērošanas kameru ierakstiem likumsargi nāca uz pēdām viesstrādniekam no Latvijas –  Arnim Zaļkalnam, kurš vietai, kur Alise tika redzēta pēdējo reizi ar velosipēdu pabrauca garām dažas minūtes vēlāk.

Vēloties viņu nopratināt, Skotlendjards atklāja, ka Zaļkalns Latvijā bijis tiesāts par savas sievas nogalināšanu, tuklāt aizdomas pastiprināja fakts, ka arī viņš kopš septembra sākuma nekur nebija atrodams. Tika uzsākta pēdējā 10 gadē vērienīgākā meklēšanas operācija Londonā.

Pagājušās nedēļas vidū aptuveni viena kilometra attālumā no vietas, kur tika uzieta pazudušās meitenes mugursoma, upē tika atrasts viņas līķis. Pēc policijas teiktā, tā paslēpšanā noziedznieks bija ieguldījis lielas pūles. Meitenes mirstīgās atliekas bija apraktas upes gruntī, pa virsu sakraujot koka baļķus.

Vienlaikus visu pagājušo nedēļu turpinājās arī 41 gadus vecā Zaļkalna meklēšana – viņš šajā lietā figurēja kā galvenais aizdomās turamais.

Sestdien tika atrasts viņa līķis – jau sadalīšanās stadijā karājamies kokā  Bostonas muižas parkā Londonas rietumos. Viņa nāves iemeslus noskaidros tiesu medicīnas ekspertīzē, kas sākta šodien.

Lielbritānijas laikraksts ”The Mirror” tikmēr vēsta, ka Zaļkalns dienu pēc Alises pazušanas savu bērnu mātei nosūtījis atvadu īsziņu ar tekstu: ”Es jūs visus mīlu – jūsu gādīgais tēvs.”  Zaļkalns pēdējo reizi redzēts 3. septembra vakarā un kopš tā laika nav izmantojis ne savu bankas karti, ne arī mobilo telefonu.  Arvien ticamāka ir versija, ka Arnis Zaļkalns izdarījis pašnāvību.

Plašāk skatieties TV3 Ziņu sagatavotajā sižetā.

0 Komentāru