Lielbritānijā sākas ārkārtas parlamenta vēlēšanas

1 komentārs

Lielbritānijā sākušās parlamenta vēlēšanas un durvis vēruši vairāk nekā 40 000 vēlēšanu iecirkņu. Šīm pirmstermiņa vēlēšanām reģistrējušies aptuveni 46,9 miljoni vēlētāju, un tajās tiks izraudzīti 650 parlamenta deputāti.

Daļa vēlētāju jau nobalsojuši iepriekš pa pastu. Vairums vēlēšanu iecirkņu ierīkoti skolās, vietējo municipalitāšu centros vai draudžu namos, bet ir arī izvēlētas neparastākas vietas, piemēram, dzirnavas un veļas mazgātavas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Balsošana ilgs līdz plkst. 22.00 (plkst. 24.00 pēc Latvijas laika), un tūlīt pēc tam tiks publiskoti nobalsojušo vēlētāju aptauju rezultāti. Tomēr amatpersonas paziņojušas, ka nobalsot varēs visi, kas būs iestājušies rindā līdz vēlēšanu iecirkņu oficiālajam slēgšanas laikam.

Pirmie balsu skaitīšanas rezultāti, kas ļaus spriest par vēlēšanu iznākumu atsevišķos apgabalos, varētu kļūt zinām ap pusnakti (piektdien ap plkst. 2.00 pēc Latvijas laika), taču galīgie rezultāti gaidāmi tikai piektdien pēcpusdienā.

Jau nobalsojusi Lielbritānijas premjerministre un Konservatīvās partijas līdere Terēza Meja. Tāpat arī vēlēšanu iecirkni jau apmeklējusi Skotijas pirmā ministre un Skotijas Nacionālās partijas līdere Nikola Stērdžena.

Foto: Lielbritānijas vēlēšanas

Balso Terēza Meja un Nikola Stērdžena

TOP komentāri

  • Arturs Kasuba
    0 0 0

    Arturs Kasuba

    Paverojat vai tur tiek prasitas pases vai citi dokumenti, jo skotijas referenduma netika prasits uzradit dokumentus, lai ari cik tas nebutu divaini...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl