Lielbritānijā grib būtiski palielināt pensionēšanās vecumu

3 komentāri

Saskaņā ar jaunākajām prognozēm jau pārskatāmā nākotnē Lielbritānijā pensionēšanās vecums pieaugs daudz straujāk nekā plānots iepriekš.

Valdība izveidojusi ekspertu darba grupu, kurai nākamgad jānāk klajā ar ierosinājumiem, kā rīkoties pēc 2028. gada, kad beidzas termiņš pašreiz noteiktajam pensionēšanās vecumam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Eksperti jau tagad brīdina, ka no pašreizējiem 67 gadiem pensionēšanās vecums tiks palielināts nevis līdz 70 gadiem, bet visai reāli arī līdz, iespējams, 75 gadu vecumam. Šāds pensionēšanās vecums attieksies uz tiem, kas tagad ir vecumā līdz 55 gadiem.

Tāpat tiek pieļauts, ka varētu diferencēt pensionēšanās vecumu tā fiziskā un garīgā darba darītājiem, pēdējiem no tiem ļaujot doties atpūtā pat 80 gadu vecumā.

Te var izteikt tikai minējumu, vai arī Latviju, kur sabiedrības novecošana ir viena no izteiktākajām Eiropā, sagaida līdzīgs liktenis.

Foto! Pensionāri dažādās pasaules valstīs!

Video!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl