Komentāri

Nepatikšanās nonākusi kāda kaķene Lielbritānijā – lai arī parasti pieņemts uzskatīt, ka draudus pastniekiem rada suņi, izrādās, viņi nav vienīgie pastnieku apdraudētāji…

Kāda ģimene Bristolē saņēmusi vēstuli no Lielbritānijas pasta, kurā norādīts, ka viņu kaķene Bella apdraud vietējo pastnieku. Kā izrādās, četrgadīgai kaķenei patīk sagaidīt durvīs iebūvētajā pasta atverē krītošās vēstules un viņa lietā liek arī savus nagus. Tas nepavisam nav pa prātam vietējam pastniekam, kuram nepatīk tikt saskrāpētam. Tāpēc viņa pasta nodaļas vadība pieprasījusi ģimenei liegt kaķenei piekļuvi durvīm vai arī ierīkot alternatīvu pastkastīti. Citādi sūtījumi viņiem netiks piegādāti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: Pūkainīši pasaulē

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl