Komentāri
Lielbritānijā par viltotu dokumentu izmantošanu notiesāts Latvijas pilsonis
Foto: LETA

Lielbritānijā notiesāts Latvijas pilsonis, kas izmantojis viltotu autovadītāja apliecību un identitātes karti, lai izvairītos no aizlieguma sēsties pie stūres, vēsta laikraksts Burton Mail.

31 gadu vecais Andrejs Naģis aizturēts pagājušā gada 18. septembrī Bērtonā. Vīrietis policistiem uzrādījis Latvijā izdotu autovadītāja apliecību un identitātes karti ar Artūra Naģa vārdu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vēlāk atklājies, ka abi dokumenti ir viltojums. Policistiem Naģis atzina, ka par katru dokumentu samaksājis 150 sterliņu mārciņu un izmantojis sava brālēna vārdu, ar kuru viņam zuduši kontakti.

Naģis tiesā atzina savu vainu divos apsūdzības punktos par viltotu dokumentu lietošanu, par neapdrošinātas automašīnas vadīšanu un tiesas noteiktā aizlieguma sēsties pie stūres pārkāpšanu.

Naģis iepriekš Lielbritānijā sodīts 2012. gadā, kad viņam tiesa uz 22 mēnešiem atņēma tiesības par sēšanos pie stūres alkohola reibumā.
Stafordas karaliskā tiesa Naģim piesprieda desmit mēnešu cietumsodu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl