Komentāri
Lielbritānijā par melošanu policijai tiek tiesāta Latvijas valstspiederīgā
FOTO: SCANPIX

Lielbritānijā tiesas priekšā nonākusi Latvijas valstspiederīgā, kas apsūdzēta par melošanu policijai letālas avārijas izmeklēšanā, vēsta laikraksts “Shropshire Star”.

30 gadus vecā Līga Jaskova tiesā atzina, ka melojusi policijai, apgalvojot, ka viņa sēdējusi pie stūres automašīnai “Volkswagen Passat”, kas bija iesaistīta traģiskajā negadījumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Apsūdzības saistītas ar 2012.gada septembrī notikušu satiksmes negadījumu, kurā bija iesaistītas divas automašīnas un zirgs. Avārijā bojā gāja Latvijas pilsonis Armands Ozoliņš, kā arī zirgs.

Pēc atzīšanās automašīnas “Volkswagen Passat” vadīšanā Jaskovai draudēja apsūdzības bīstamā braukšanā, kas izraisījusi cilvēka nāvi, un neapdrošinātas mašīnas izmantošanā.

Jaskova šonedēļ Šrevsberijas tiesā atzina savu vainu melošanā policijai un izmeklēšanas traucēšanā.

Sprieduma pasludināšana atlikta uz nākamo tiesas sēdi, bet Jaskovai līdz tam piemērots ar apcietinājumu nesaistīts drošības līdzeklis.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl