Komentāri
Lielbritānijā par latvietes izvarošanu notiesāts nigēriešu imigrants
FOTO: LETA

Lielbritānijā par latvietes izvarošanu notiesāts nigēriešu imigrants, kuram piespriests piecu gadu cietumsods. 26 gadus vecais Maiks Oka tiesā noliedza savu vainu apsūdzībās sievietes izvarošanā, taču zvērinātie viņu atzina par vainīgu.

Uzbrukums notika pagājušā gada jūlijā kādā mājoklī Edinburgā, kur Latvijas pilsone kopā ar draugiem nakšņojusi pēc ballītes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Naktī Oka negaidīti ienācis istabā, kurā gulēja latviete, vardarbīgi viņu izģērbis un izvarojis. Jautāta, vai iepriekš ballītes laikā starp viņiem bijušas kādas romantiskas izpausmes, latviete tiesā norādīja, ka viņi vakara gaitā pat nav ne reizi sarunājušies.

Edinburgas policisti, kas redzēja sievieti pēc izvarošanas, tiesā liecināja, ka uzbrukums bijis tik vardarbīgas, ka latvietei pēc tam bijis grūtības pārvietoties.

Lietas izmeklētājs detektīvs Alvins Bells tiesā pauda atzinību upures drosmei.

“Es vēlētos norādīt uz upures drosmi visas izmeklēšanas laikā. Šis bija īpaši vardarbīgs incidents, un Oka atteicās atzīt savu vainu un veica daudz darbības, lai apslēptu savu noziegumu,” sacīja Bells.

Tiesa Oki atzina par vainīgu izvarošanā, kā arī izmeklēšanas traucēšanā. Izvarotājam piespriests piecu gadu cietumsodu, kā arī viņš iekļauts Lielbritānijas seksuālo varmāku reģistrā.

Oka Lielbritānijā ieradies ar tūrista vīzu un pēc soda izciešanas tiks deportēts uz dzimto Nigēriju.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl