1 komentārs
Lielbritānija paaugstina terorisma draudu līmeni no “smaga” līdz “kritiskam”
draudu līmeņa paaugstināšana nozīmē, ka tuvākajā laikā ir gaidāms jauns terorakts (AP/LETA)

Piektdien, 15. septembrī, pēc sprādziena Londonas metro Pārsonsgrīnas stacijā, Lielbritānijas amatpersonas terorisma draudu līmeni valstī paaugstinājušas no “smaga” līdz “kritiskam”, kas ir augstākais iespējamais līmenis.

Kā vēsta raidorganizācija “BBC”, draudu līmeņa paaugstināšana nozīmē, ka tuvākajā laikā ir gaidāms jauns terorakts. Lielbritānijas premjerministre Terēza Meja paziņojusi, ka policistu klātbūtnei Londonā pievienosies arī karavīri.

Atbildību par sprādzienu uzņēmās teroristu grupējums “Islāma valsts”. Pašlaik simtiem policistu Londonā meklē sprādziena rīkotājus un ar to saistītas personas.

Jau vēstīts, ka Londonas metro vagonā sprādzis plastmasas spainis, kas bijis ievietots maisiņā, – pēc sprādziena tas aizdedzies. Tā rezultātā sākusies panika, vairāki cilvēki guvuši apdegumus un saelpojušies dūmus.

TOP komentāri

 • Skolnieciņš-Vislatvijas skaudības dievība
  0 0 0

  Skolnieciņš-Vislatvijas skaudības dievība

  Dārgie tautieši, es jūs aicinu nebaidīties, bet pretoties vergturiem un kangariem! Tikai vienota tauta ir spēks! Pavisam nesen Latvijā notika simtslatnieku programma, cilvēki pat ar maziem bērniem saņēma sākumā 138,89€ un vēlāk 111,11€ par pilnu slodzi jeb 40h darba nedēļā. Valsts pieņēma šādu projektu. Es pieprasu, lai iesaistītajām personām valsts atmaksā atņemto naudu! Cīnisimies! Cīņa! Es nodirsīšu Latviju internetā, tik ilgi, kamēr valsts man atmaksās parādu! ®Skolnieciņš
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-( [Esmu īsts latvju skolēns!] Skolnieciņš™
  P.S. Simtslatniekos pavadītais laiks netiek ieskaidīts darba stāžā, jo valsts nemaksāja nodokļus. Šīs algas ir bruto, no tām nav maksāti nodokļi. Šis projekts notika visās pašvaldības, sociālais dienests zin par šo nejēdzību. Nedrīkst maksāt mazāk par minimālo algu! #SIMTSLATNIEKI

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl