Lielbritānijā mirušais krievu uzņēmējs Perepiļičnijs, iespējams, noindēts

0 Komentāru
Lielbritānijā mirušais krievu uzņēmējs Perepiļičnijs, iespējams, noindēts
Foto: LETA

Lielbritānijā pirms trim gadiem mirušais krievu uzņēmējs Aleksandrs Perepiļičnijs, iespējams, noindēts ar reti sastopamu indi, ko parasti mēdz izmantot profesionāli ķīniešu un krievu slepkavas, otrdien vēsta mediji.

Perepiļičnijs pirms savas nāves palīdzēja britu izmeklētājiem lietā par naudas atmazgāšanas shēmu, kurā iesaistītas Krievijas amatpersonas, vēsta laikraksts The Times.

Uzņēmējs, kurš tobrīd bija 44 gadus vecs, 2012. gada 10. novembrī sabruka pie savas privātmājas netālu no Londonas.
Tolaik prese ziņoja, ka Perepiļičnijs sniedzis pieradījumus saistībā ar Krievijas pretkorupcijas aktīvista Sergeja Magņitska nāvi Krievijas cietumā 2009. gadā.

Perepiļičnija dzīvības apdrošināšanas kompānijas advokāts Bobs Moksons Brauns iepriekšējās noklausīšanās laikā par Perepiļičnija nāves apstākļiem paziņojis, ka pārbaužu rezultātos atklājusies ķimikālija, kas saistāma ar indīgo augu gelzemiju. Brauns secinājis, ka Perepiļičnijs acīmredzot uzņēmis šo vielu savas nāves dienā.

“Tad, ņemot vērā, ka tas aug tikai Ķīnā un ir zināms kā ķīniešu un krievu algotu slepkavu ierocis, kādēļ tas atradās viņa vēderā?” jautājis advokāts.

Londonas Karaliskā botāniskā dārza preses pārstāve atklāja, ka viņi dalījušies ar savām zināšanām, lai palīdzētu Perepiļičnija nāves apstākļu izmeklēšanā. Bet viņa attiecās sniegt sīkāku informāciju, līdz izmeklēšana nebūs pabeigta.

0 Komentāru