Komentāri
Lielbritānija izstāsies no ES 2019. gada martā neatkarīgi no tā, vai parlaments atbalstīs valdības vienošanos
Foto: AFP / LETA

Lielbritānijas izstāšanās nosacījumi, tostarp vienošanās par pārejas posmu un pilsoņu tiesībām, iegūs likuma spēku ar jaunu likumprojektu, un parlamenta locekļiem būs iespēja noraidīt vai labot šo likumprojektu – tā paziņojis tā dēvētā ”Brexit”ministrs Deivids Deiviss.

Viņš norādījis, ka jau tuvākajās dienās Lielbritānijas parlamentam būs iespēja balsot par galīgo tā dēvētā ”Brexit” līgumu. Deiviss arī piebilda, ka jebkura vienošanās noturēsies tikai tad, ja parlaments to apstiprinās, bet tas gan nemaina faktu, ka Lielbritānija pamet ES.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kritiķi jau paziņojuši, ka vienošanos deputātu starpā, visticamāk, neizdosies panākt, jo liela daļa Lielbritānijas parlamenta deputāti jau draudējuši bloķēt šo balsojumu.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl