Lielbritānija izskatīs petīciju par Trampa neuzņemšanu valstī

Komentāri
Lielbritānija izskatīs petīciju par Trampa neuzņemšanu valstī
Foto: Scanpix

Lielbritānijas parlaments plāno rīkot debates par petīciju, kurā aicināts neuzņemt ASV prezidentu Donaldu Trampu valsts vizītē Apvienotajā Karalistē.

Petīcijā, ko parakstījuši vairāk nekā teju divi miljoni cilvēku, teikts, ka Tramps ar savu vulgaritāti un nicīgajiem izteikumiem par sievietēm “nav pelnījis godu, ka viņu pieņemtu Viņas Majestāte vai Velsas princis”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat tiks izskatīta arī otra petīcija, kurā aicināts uzņemt Trampu valsts vizītē. Jāpiebilst, ka to parakstījuši daudz mazāk – nepilni 200 000 – britu. Lielbritānijas premjerministre Terēza Meja iepriekš paziņojusi, ka Trampa vizīte notiks plānotajā laikā. Konkrētu datumu, kad Tramps ieradīsies vizītē, viņa neatklāja.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl