Komentāri
Lielbritānijā grib aizliegt darba devējam izvirzīt prasības, ka sievietēm obligāti jānēsā augstpapēžu kurpes
THOR / Flickr

Lielbritānijas parlamentam būs jālemj, vai ar likuma spēku aizliegt darba devējiem kā obligātu prasību izvirzīt nosacījumu sievietēm nēsāt augstpapēžu kurpes.

Šis jautājums parlamenta darbakārtībā nonācis, pateicoties kolektīvajam iesniegumu, kurā tiek prasīts aizliegt piespiest sievietes darbā nēsāt kurpes uz augstiem papēžiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iesnieguma autore ir kāda sekretāre, kurai tika aizliegts strādāt, jo viņa bija ieradusies darbā bez augstpapēžu kurpēm. Parakstus aktīviste sāka vākt otrdien un līdz piektdienai kolektīvo iesniegumu bija parakstījuši jau vairāk nekā 120 tūkstoši cilvēku.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl