Lielbritānija gatavojas samazināt atkarību no ārvalstu mediķiem

Komentāri
Lielbritānija gatavojas samazināt atkarību no ārvalstu mediķiem
FOTO: LETA

Lielbritānija paziņojusi, ka mācīs lielāku skaitu ārstu, lai pēc izstāšanās no Eiropas Savienības (ES) valsts vairs nebūtu atkarīga no ārvalstu mediķiem, – ar šādu paziņojumu nācis klajā Lielbritānijas veselības ministrs Džeremijs Hants.

Ministrs atklājis, ka pašreiz ceturtā daļa Lielbritānijas ārstu ir no ārvalstīm. Viņš piebildis, ka nav pareizi importēt ārstus no nabadzīgākām valstīm, kamēr pašā Lielbritānijā ir daudz cilvēku, kas izmisīgi vēlas studēt medicīnu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Hants paziņoja, ka no 2018. gada septembra Lielbritānija ik gadu mācīs papildu pusotru tūkstoti ārstu. Tikmēr Eiropas Padome pauž satraukumu par naida noziegumu skaita pieaugumu Lielbritānijā.

Reklāmas kampaņa pirms referenduma par izstāšanos no ES esot viens no cēloņiem pret ārzemniekiem vērsto naidīgo noskaņojumu pieaugumam.

Eiropas Padomes Komisija pret rasismu un neiecietību publicējusi ziņojumu, kurā nosodīts “izteikti neiecietīgais politiskais diskurss Apvienotajā Karalistē, kas īpaši vērsts pret imigrāciju”.

Jau ziņots, ka Apvienotās Karalistes premjerministre Terēza Meja paziņojusi, ka Lielbritānija izstāšanās procesu no ES iedarbinās līdz nākamā gada marta beigām.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl