Komentāri
Lielbritānija gatavojas neprognozējamākām vēlēšanām Karalistes vēsturē
FOTO: SCANPIX

Lielbritānijas partijas šodien vēl pēdējo dienu steidz pārliecināt vēlētājus pirms rīt gaidāmajām parlamenta vēlēšanām. Sabiedriskās domas aptaujas gan liecina, ka šoreiz neviena no partijām nesaņems pietiekami lielu atbalstu, lai iegūtu dominējošo vairākumu. 

Šīs būs visneprognozējamākās vēlēšanas, kādas Apvienotajā Karalistē pieredzētas pašreizējās paaudzes dzīves laikā – tā uzskata eksperti. Pēc piecas nedēļas ilgušās kampaņas ne pašreizējā premjerministra pārstāvētajiem konservatīvajiem, nedz opozīcijā esošajiem Eda Milibenda vadītajiem leiboristiem nav izdevies iegūt nepārprotamu pārsvaru, un rīt gaidāmo vēlēšanu iznākums, domājams, radīs vēl lielāku neskaidrību par nākotni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Turklāt jauns pētījums – par pārsteigumu daudziem – ir atklājis, ka rezultātus varētu izšķirt imigrantu balsis, ko priekšvēlēšanu kampaņā lielākā daļa partiju atstāja novārtā. Šajās vēlēšanās aptuveni katrs desmitais balsotājs būs dzimis ārvalstīs – tie kopumā ir četri miljoni cilvēku – kas ir tik pat daudz cik pret imigrantiem noskaņotajai UKIP partijai ir vēlētāju.

Likmes šoreiz ir augstākas arī tāpēc, ka no vēlēšanu rezultātiem var būt atkarīgas arī Lielbritānijas turpmākās attiecības ar Eiropas Savienību. Pašreizējais premjerministrs Deivids Kamerons savas partijas uzvaras gadījumā ir solījis sarīkot referendumu par Lielbritānijas izstāšanos no savienības.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl