Lielbritānijā ar Ebolas vīrusu inficētā medmāsa atrodas kritiskā stāvoklī

0 Komentāru
Lielbritānijā ar Ebolas vīrusu inficētā medmāsa atrodas kritiskā stāvoklī
FOTO: SCANPIX

Lielbritānijas medmāsa, kurai pēc atgriešanās no Sjerraleones tika konstatēts nāvējošais Ebolas vīruss, šobrīd atrodas kritsikā stāvoklī, par to paziņojuši mediķi. 

Portāls Skaties.lv jau ziņoja, ka Skotijas varasiestādes paziņojušas, ka apstiprinājusies kādas veselības aprūpes darbinieces saslimšana ar bīstamo Ebolas vīrusu.

Tiek ziņots, ka minētā sieviete ieradusies Glāzgovā no Sjerraleones, kur bija iesaistīta palīdzības sniegšanā ebolas sasirgušajiem vietējiem iedzīvotājiem. Sieviete pašlaik ir ievietota hospitālī un viņai tiek sniegta neatliekamā palīdzība.

Īpašu satraukumu varas iestādēm rada tas, ka no Sjerraleones līdz Glasgovai sieviete nokļuva ar trim lidmašīnas reisiem – no Sjerraleones līdz Kasablankai Marokā, tad līdz Hītrovai un visbeidzot – līdz Glāzgovai. Atbildīgie dienesti cenšas sazināties ar kuru no ceļojumu biedriem kontaktējusies sasirgusī sieviete.

Britu varasiestādes šajā sakarā ir izveidojušas nacionāla mēroga palīdzības dienestu, kas ļautu atsaukties un identificēt pārējos Hītrova-Glāzgova reisa pasažierus.

0 Komentāru