Komentāri
Lielbritānija apturējusi pilnīgi visus lidojums uz Šarmelšeihu
Foto: Scanpix

Pamatojoties uz aizdomām, ka Krievijas lidmašīnas avāriju izraisījis sprādziens, Lielbritānija apturējusi visus lidojumus no un uz Šarmelšeihu Ēģiptē.

No Lielbritānijas uz Ēģipti nosūtīti eksperti, kuri pārbaudīs drošību un lems par turpmāko rīcību, kāda būs nepieciešama.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ēģiptes amatpersonas paudušas sašutumu par Lielbritānijas lēmumu, jo uzskata to par neadekvātu. Izmeklēšana vēl nav pabeigta, un lidojumu pārtraukšana var radīt būtisku kritumu Ēģiptes ekonomikā, kas spēcīgi atkarīga no tūrisma.

Skaties foto:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl