Lielbritānijā amatpersonas aicina pilsoņus saglabāt modrību

Komentāri

Lielbritānijā turpina izmeklēt pagājušās nedēļas izskaņā sarīkoto teroraktu, kura laikā ievainoja vismaz 30 cilvēkus. Tikmēr terorisma draudu līmenis Lielbritānijā pazemināts no visaugstākā – kritiskā – uz spēcīgu.

Spēcīgs terorisma draudu līmenis nozīmē, ka uzbrukums ir ļoti iespējams un amatpersonas mudina pilsoņus saglabāt modrību. Tikmēr policija, iesaistot karavīrus pretterorisma operācijās, pārbauda visas iespējamās personas, kas sadarbojās ar diviem aizturētajiem iespējamajiem teroristiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Londonas metro stacijā piektdien sprāga paštaisīta bumba. Atbildību par sprādzienu uzņēmās teroristu grupējums “Islāma valsts”.

Lielbritānijai šis ir sevišķi smags gads – notikuši pieci teroristu uzbrukumi, bet vēl sešus policijai izdevies novērst.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl