Komentāri
Lielbritānijā aizturēts vēl viens Latvijas valstspiederīgais, kurš tiek apsūdzēts cilvēku paverdzināšanas lietā
Septembrī britu likumsargu operācijas gaitā atrasti desmit Latvijas pilsoņi, kas, kā uzskatīja policija, bija kļuvuši par cilvēktirdzniecības upuriem. (AFP/LETA)

Lielbritānijā paverdzināšanas un cilvēktirdzniecības lietā aizturēts vēl viens Latvijas valstspiederīgais – 24 gadus vecais Mareks Kaira, pavēstīja policija. Viņš tiek apsūdzēts noziedzīgos nodomos saistībā ar paverdzināšanu un ekspluatāciju.

Kairu piektdien, 13. oktobrī, Donkasteras lidostā aizturējusi Dienvidjorkšīras policija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kaira aizturēts, likumsargiem turpinot izmeklēšanu mūsdienu verdzības un cilvēktirdzniecības lietā, kurā pieciem cilvēkiem pēc pagājušajā mēnesī veiktās operācijas jau izvirzītas apsūdzības.

“Šī aizturēšana un apsūdzība seko vērienīgai operācijai, kas septembrī tika veikta Dārbi. Tās gaitā tika aizturēti seši cilvēki, no kuriem pieciem izvirzītas apsūdzības, un viņi atrodas apcietinājumā, bet viena, saistībā ar kuru turpinās izmeklēšana, ir atbrīvota,” paskaidroja detektīvs seržants Kārls Četvins.

Iepriekš šajā lietā aizturētie Latvijas valstspiederīgie ir Ainars Pelcis (53), Ilgvars Pelcis (32), Kārlis Aleksandrovs (41), Magdalena Kleina (54) un Jolanta Pelce (35).

Septembrī britu likumsargu operācijas gaitā atrasti desmit Latvijas pilsoņi, kas, kā uzskatīja policija, bija kļuvuši par cilvēktirdzniecības upuriem.

Atrastie Latvijas pilsoņi Lielbritānijā strādājuši par ļoti nelielu atlīdzību. Policijai ir aizdomas, ka upuri nav varējuši piekļūt bankas kontiem, kas bijuši atvērti uz viņu vārda.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl