Komentāri
Lielbritānijā aizturēts vēl viens Latvijas valstspiederīgais, kurš tiek apsūdzēts cilvēku paverdzināšanas lietā
Septembrī britu likumsargu operācijas gaitā atrasti desmit Latvijas pilsoņi, kas, kā uzskatīja policija, bija kļuvuši par cilvēktirdzniecības upuriem. (AFP/LETA)

Lielbritānijā paverdzināšanas un cilvēktirdzniecības lietā aizturēts vēl viens Latvijas valstspiederīgais – 24 gadus vecais Mareks Kaira, pavēstīja policija. Viņš tiek apsūdzēts noziedzīgos nodomos saistībā ar paverdzināšanu un ekspluatāciju.

Kairu piektdien, 13. oktobrī, Donkasteras lidostā aizturējusi Dienvidjorkšīras policija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kaira aizturēts, likumsargiem turpinot izmeklēšanu mūsdienu verdzības un cilvēktirdzniecības lietā, kurā pieciem cilvēkiem pēc pagājušajā mēnesī veiktās operācijas jau izvirzītas apsūdzības.

“Šī aizturēšana un apsūdzība seko vērienīgai operācijai, kas septembrī tika veikta Dārbi. Tās gaitā tika aizturēti seši cilvēki, no kuriem pieciem izvirzītas apsūdzības, un viņi atrodas apcietinājumā, bet viena, saistībā ar kuru turpinās izmeklēšana, ir atbrīvota,” paskaidroja detektīvs seržants Kārls Četvins.

Iepriekš šajā lietā aizturētie Latvijas valstspiederīgie ir Ainars Pelcis (53), Ilgvars Pelcis (32), Kārlis Aleksandrovs (41), Magdalena Kleina (54) un Jolanta Pelce (35).

Septembrī britu likumsargu operācijas gaitā atrasti desmit Latvijas pilsoņi, kas, kā uzskatīja policija, bija kļuvuši par cilvēktirdzniecības upuriem.

Atrastie Latvijas pilsoņi Lielbritānijā strādājuši par ļoti nelielu atlīdzību. Policijai ir aizdomas, ka upuri nav varējuši piekļūt bankas kontiem, kas bijuši atvērti uz viņu vārda.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl