Lielbritānija aicina saglabāt sankcijas pret Krieviju

Komentāri
Lielbritānija aicina saglabāt sankcijas pret Krieviju
FOTO: LETA

Lielbritānija šodien aicināja Eiropas Savienības (ES) līderus saglabāt ekonomiskās sankcijas pret Krieviju līdz brīdim, kamēr pilnībā tiek īstenots Ukrainas pamiera līgums.

Šobrīd dalībvalstu vidū nav vienprātības par sankcijām pret Krieviju, un pārliecība ieturēt stingro līniju attiecībās ar Maskavu kļūst arvien vājāka.

Šodien notikusī ES ārlietu ministru tikšanās Briselē uzskatāmi parādīja, ka dažas valstis vēlas paplašināt sankcijas, citas vēlas atstāt spēkā jau esošās, bet ir arī valstis, kas privāti mēģina lobēt sankciju atvieglošanu.

ES līderi šo jautājumu apspriedīs samitā Briselē ceturtdien un piektdien, lemjot par turpmāko reakciju saistībā ar Krimas aneksiju un Maskavas atbalstu separātistiem Ukrainas austrumos.

Pašreizējo sankciju termiņš beidzas jūlijā un ir nepieciešams visu dalībvalstu atbalsts, lai tās turpinātu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl