Lielākās aviokatastrofas jaunākajā aviācijas vēsturē

0 Komentāru
Lielākās aviokatastrofas jaunākajā aviācijas vēsturē
FOTO: LETA

Sestdien, 31. oktobrī, pasauli pāršalca ziņa par kārtējo lidmašīnas katastrofu. Sīnāja pussalā Ēģiptē, avarējot Krievijas lidmašīnai, dzīvību zaudēja 224 cilvēki.

2015. gada 31. oktobris

Vairāki desmiti Ēģiptē avarējušās Krievijas lidmašīnas pasažieru mirstīgās atliekas nogādātas Sanktpēterburgā. Katastrofas vietā turpina strādāt glābēji un armija, lielu daļu pasažieru mirstīgo atlieku vēl nav izdevies atrast.

Tikmēr Starptautiska komisija, kurā ir Ēģiptes, Krievijas un Francijas speciālisti, sākuši tā saukto ”melno kastu” izpēti. Abas ”melnās kastes” ir tikai nedaudz bojātas. Krievijas amatpersonas izvirzījušas pirmās versijas par pasažieru lidmašīnas katastrofas cēloņiem.”Katastrofas vieta aizņem milzīgu teritoriju, lidmašīnas atlūzas ir aizkaisītas vairāk nekā 20 kvadrātkilometru platībā. Viss liecina, ka lidmašīna sadalījās gaisā, lielā augstumā,” informē Krievijas Starpvalstu aviācijas komitejas izpilddirektors Viktors Soročenko.Tāpat eksperti secina, ka lidmašīnas ātrums strauji samazinājies, jo pārstājis darboties viens dzinējs. Turklāt lidaparāts pirms katastrofas vadīts autopilota režīmā.FOTO no traģēdijas vietas

0 Komentāru