Komentāri
Lielāka vēlētāju aktivitāte Londonas vēlēšanu iecirknī liek ierīkot papildu kabīnes
Foto: AFP/LETA

12.Saeimas vēlēšanās līdz plkst.16 Latvijas vēstniecībā Londonā savu balsi atdevuši vairāk nekā 800 vēlētāji, kas licis ierīkot papildu vēlēšanu kabīnes, tviterī norādījusi Latvijas vēstniecība Lielbritānijā.

Londonas vēlēšanu iecirknī arī sasniegts rekords – stundas laikā savu balsi atdevuši 230 vēlētāji, kas arī licis iecirknī ierīkot papildu kabīnes.

“Mums ir cerība, ka šajās vēlēšanās piedalīsies vairāk vēlētāju nekā iepriekšējās Saeimas vēlēšanās,” iepriekš prognozēja Latvijas vēstnieks Lielbritānijā Andris Teikmanis.

Kopumā Lielbritānijā izveidoti 15 vēlēšanu iecirkņi, kas ir divas reizes vairāk nekā iepriekšējās Saeimas vēlēšanās.

Lai vēlētājiem ārvalstīs būtu iespēja atrast savai atrašanās vietai tuvāko vēlēšanu iecirkni, lai nobalsotu 12.Saeimas vēlēšanās, savu darbību ir sākusi ĀM pasūtītā mājaslapa “kurbalsotarzemes.lv”.

12.Saeimas vēlēšanās ārvalstīs kopumā ir 98 vēlēšanu iecirkņi 41 valstī.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl