Liela diena igauņiem! Kaimiņi šodien vēl prezidentu!

Komentāri
Liela diena igauņiem! Kaimiņi šodien vēl prezidentu!
REUTERS/SCANPIX

Mūsu kaimiņvalsts Igaunijas parlaments pirmdien, 3. oktobrī, vēlēs prezidentu, un paredzams, ka par jauno valsts galvu tiks ievēlēta pie partijām nepiederošā Igaunijas pārstāve Eiropas Revīzijas palātā Kersti Kaljulaida.

Igaunijas Centrālā vēlēšanu komisija Kaljulaidu reģistrējusi kā vienīgo prezidenta amata kandidāti balsojumam parlamentā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pieteikumu reģistrēt viņas kandidatūru iesnieguši 90 parlamenta deputāti.

Jau vēstīts, ka ievēlēt jauno Igaunijas prezidentu neizdevās nedz parlamentam augusta beigās, nedz elektoru kolēģijai 24. septembrī, jo neviens no kandidātiem nespēja iegūt nepieciešamo balsu skaitu.

Pašreizējā Igaunijas prezidenta Tomasa Hendrika Ilvesa otrais piecu gadu amata termiņš noslēgsies oktobrī. Konstitūcija viņam liedz kandidēt uz trešo amata termiņu pēc kārtas.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl