Komentāri
Liela daļa britu arvien biežāk iesniedz pieteikumus Francijas pilsonības saņemšanai
FOTO: LETA

Liela daļa britu pēdējā laikā arvien biežāk iesniedz pieteikumus Francijas pilsonības saņemšanai. Jaunākie dati liecina, ka kopš ”Brexit” referenduma pieteikumu skaits pieaudzis par 40%.

Viņu vidū ir arī britu žurnāliste Melānija, kura referendumā balsojusi pret izstāšanos no ES un joprojām uzskata, ka izstājoties Lielbritānija paliks zaudētāju lomā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Es domāju, ka tie 16 miljoni britu arī tagad balsotu par palikšanu Eiropas Savienībā. Mēs nevaram paļauties uz valdību, kas uzstāj uz izstāšanos. Referendums pierādīja, ka 48% britu to nevēlas. Pēc šā visa es nejūtos lepna par to, ka esmu Lielbritānijas pilsone,” atklāj Lielbritānijas pilsone.

Pērn jūnijā referendumā 52% britu nobalsoja par izstāšanos no ES.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl