Līdzcilvēkus aicina ziedot līdzekļus Indijā pazudušās latvietes meklēšanai

Pievienot komentāru
Līdzcilvēkus aicina ziedot līdzekļus Indijā pazudušās latvietes meklēšanai
Foto: ekrānšāviņš no video

Indijā pazudušās latvietes Līgas Skromanes meklēšanai izveidota ziedošanas kampaņa publiskajā ziedojumu vietnē “GoFundMe”. 

Skromane atrodas meklēšanā jau ilgāk kā mēnesi. Viņa tiek uzskatīta par bezvēsts pazudušu kopš 14. marta. Skromane bija ieradusies Indijas dienvidos, Keralas štatā kopā ar māsu Ilzi Skromani, lai ārstētos pēc tradicionālajām ajūrvēdas metodēm. Skromane, kas cieš no smagas depresijas, atstājusi ajūrvēdas centru Pothenkodes ciematā. Kāds autorikšas vadītājs pastāstījis policijai, ka viņš aizvedis Līgu uz netālo Kovalamas kūrortu, taču arī tur policija nav spējusi Līgu atrast.

“Līgas māsa Ilze bez apstājas meklē savu pazudušo māsu. Ikviens, kurš seko līdzi notikušajam, zina, cik šī situācija ir sirdi plosoša, bet Ilze ne brīdi nepadodas un nav zaudējusi cerību atrast Līgu. Šī lapa radīta ar cerību sniegt Ilzei kādu praktisku palīdzību, lai viņa var noalgot vairāk cilvēkus, kas palīdzētu māsas meklēšanā. Visi ziedojumi nonāks Ilzes Skromanes rīcībā. Ziedojuma apmērs nav svarīgs, katrs ziedojums spēs palīdzēt,” tā rakstīts publiskajā ziedojumu vietnē “GoFundMe”.

Gadījumā, ka Līgu izdosies atrast pirms ziedojums tiks izlietots, visi saziedotie līdzekļi tiks nodoti nevalstiskajai organizācijai, kas nodarbojas ar pazudušo cilvēku meklēšanu.

Jau vēstīts, ka Indijā pazudusī latviete Līga Skromane, iespējams, nokļuvusi vietējo orgānu ”izplatītāju” ķetnās, tā pieļauj meitenes draugs no Īrijas Endrjū Džordans.

Tāpat jau ziņots, ka Indijas dienvidos, Keralas štatā, 14. martā pazudusi Latvijas pilsone Līga Skromane.

Keralas štata policijas priekšnieks Loknaths Behera izsludinājis 2000 Indijas rūpiju (25 eiro) atlīdzību par informāciju, kas varētu palīdzēt atrast pazudušo. Indijas policija pēc palīdzības vērsusies arī pie krasta apsardzes un Zivsaimniecības departamenta, kā arī par pazudušo informējusi lidostas, jūras ostas un robežkontroles iestādes. Iespējams, ziņots arī Interpolam.

Tikmēr pazudušās māsa Ilze Skromane izsludinājusi 100 000 rūpiju (apmēram 1250 eiro) atlīdzību, kā arī izlīmējusi paziņojumus par pazudušo māsu, tomēr pūles līdz šim nav devušas rezultātus.

Foto: ekrānuzņēmums no video

Līgas meklēšanai izveidota arī ”Facebook” lapa ”Missing in Kerala” (”Pazudusi Keralā”).

Jāpiebilst, ka Indijā pazudušās Līgas meklēšanai augsta prioritāte esot arī Latvijas vēstniecības darba kārtībā, tā marta nogalē norādīja Ārlietu ministrija.

Līga un Ilze Skromanes ir Latvijas pilsones, kas jau ilgāku laiku dzīvojušas Īrijā.

Lasi vēl