Lidmašīnas avārija Maskavā: Sniega tīrītāja šoferis bija dzēris

Komentāri

Vienā no lielākajām Maskavas lidostām Vnukovo aizvadītajā naktī uz 21. oktobri avarēja privāta lidmašīna, kas sadūrās ar sniega tīrītāju. Aviokatastrofā Maskavā miris pasaules piektās lielākās naftas kompānijas ”Total” vadītājs Kristofs de Maržerī. Maržerī, kurš bija pazīstams, kā pret Krieviju noteikto sankciju kritiķis, tobrīd izlidojis uz Franciju pēc tikšanās ar Krievijas premjerministru Dmitriju Medvedevu. Jaunākās ziņas liecina, ka sniega tīrītāja šoferis bija piedzēries.

Sniega tīrāmās mašīnas vadītājs palicis dzīvs. Izrādās, ka viņš bijis alkohola reibumā. Izemklētāji jau paziņojuši, ka līdz ar to, traģēdijā vainojama augstu lidostas amatpersonu noziedzīga nolaidība.

Sākotnējie izmeklēšanas rezultāti liecina, ka katastrofas cēlonis bijusi “gaisa satiksmes kontrolieru kļūda un sniega tīrītāja vadītāja rīcība”, minēts ziņojumā.

Tomēr tiekot izmeklētas arī iespējamās pilotu kļūdas.

Total vadītājs lidmašīnā bija vienīgais pasažieris, taču dzīvību zaudējuši arī trīs apkalpes locekļi.

Maskavas Vnukovo lidostas preses sekretāre pēc katastrofas sacīja, ka traģiskā avārija notikusi brīdī, kad lidmašīna gatavojās pacelties. Tad gaisa kuģis sadūrās ar sniega tīrāmo automašīnu, un pēc sadursmes lidmašīnu pārņēma liesmas, un tā pilnībā sadega.

K. de Maržerī apmeklēja Maskavu oficiālā vizītē. Viņš no 2007. gada bija naftas kompānijas Total vadītājs, kā arī viens no pastāvīgajiem dalībniekiem Konsultatīvajā padomē par ārvalstu investīcijām Krievijā.

Total SA ir otra lielākā kompānija Francijā, kuras tirgus vērtība tiek lēsta 102 miljardu eiro apmērā.

Pēc ziņām par traģēdiju ”Total” akciju cenas Parīzes brižā uz brīdi nokritās par 2%, bet dienas gaitā jau sāka atgūties.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl