Komentāri

Traģiska avārija Portugāles pludmalē. Veicot ārkārtas nosēšanos, neliela lidmašīna peldvietā aizķērusi divus cilvēkus, kuri vēlāk gājuši bojā.

Incidents noticis aptuveni 20 kilometrus uz dienvidiem no galvaspilsētas Lisabonas. Lidaparāts sācis lidot zemu un tad pēkšņi piezemējies pludmales smiltīs. Bojā gājis kāds vīrietis un viņa astoņus gadus vecā meitiņa. Pašā lidmašīnā bija divi cilvēki, kas nav cietuši. Viņus jau nopratinājusi policija . Iespējams avārijā vainojama dzinēja kļūme.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Kad redzēju lidmašīnu, es biju pie ūdens un pateicu to vecākiem. Tad tā nokrita smiltīs un pārbrauca pāri diviem cilvēkiem, šķiet vēl viens tika ievainots. Visi centās bēgt. Par laimi ātrā palīdzība ieradās laicīgi,” teic aculiecinieks Žaks.

Lidmašīnu bija iznomājusi lidošanas apmācības skola. Tobrīd tajā atradās māceklis ar instruktoru, kurš lidojuma laikā ziņoja, par problēmām dzinējā un brīdināja, ka nepieciešama ārkārtas nosēšanās.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl