Komentāri

Traģiska avārija Portugāles pludmalē. Veicot ārkārtas nosēšanos, neliela lidmašīna peldvietā aizķērusi divus cilvēkus, kuri vēlāk gājuši bojā.

Incidents noticis aptuveni 20 kilometrus uz dienvidiem no galvaspilsētas Lisabonas. Lidaparāts sācis lidot zemu un tad pēkšņi piezemējies pludmales smiltīs. Bojā gājis kāds vīrietis un viņa astoņus gadus vecā meitiņa. Pašā lidmašīnā bija divi cilvēki, kas nav cietuši. Viņus jau nopratinājusi policija . Iespējams avārijā vainojama dzinēja kļūme.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Kad redzēju lidmašīnu, es biju pie ūdens un pateicu to vecākiem. Tad tā nokrita smiltīs un pārbrauca pāri diviem cilvēkiem, šķiet vēl viens tika ievainots. Visi centās bēgt. Par laimi ātrā palīdzība ieradās laicīgi,” teic aculiecinieks Žaks.

Lidmašīnu bija iznomājusi lidošanas apmācības skola. Tobrīd tajā atradās māceklis ar instruktoru, kurš lidojuma laikā ziņoja, par problēmām dzinējā un brīdināja, ka nepieciešama ārkārtas nosēšanās.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl