Komentāri

Traģiska avārija Portugāles pludmalē. Veicot ārkārtas nosēšanos, neliela lidmašīna peldvietā aizķērusi divus cilvēkus, kuri vēlāk gājuši bojā.

Incidents noticis aptuveni 20 kilometrus uz dienvidiem no galvaspilsētas Lisabonas. Lidaparāts sācis lidot zemu un tad pēkšņi piezemējies pludmales smiltīs. Bojā gājis kāds vīrietis un viņa astoņus gadus vecā meitiņa. Pašā lidmašīnā bija divi cilvēki, kas nav cietuši. Viņus jau nopratinājusi policija . Iespējams avārijā vainojama dzinēja kļūme.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Kad redzēju lidmašīnu, es biju pie ūdens un pateicu to vecākiem. Tad tā nokrita smiltīs un pārbrauca pāri diviem cilvēkiem, šķiet vēl viens tika ievainots. Visi centās bēgt. Par laimi ātrā palīdzība ieradās laicīgi,” teic aculiecinieks Žaks.

Lidmašīnu bija iznomājusi lidošanas apmācības skola. Tobrīd tajā atradās māceklis ar instruktoru, kurš lidojuma laikā ziņoja, par problēmām dzinējā un brīdināja, ka nepieciešama ārkārtas nosēšanās.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl