Komentāri

Aizvien vairāk pierādījumu liecina, ka Malaysian Airlines lidmašīna virs Austrumukrainas tika uzspridzināta ar Krievijai piederošo raķešu sistēmu Buk un to apkalpoja Krievijas militārpersonas. To kā galveno versiju izvirzījusi arī Starptautiskā izmeklētāju komanda, kas noskaidro traģēdijas cēloņus. Izmeklētāji arī nupat aicinājuši atsaukties lieciniekus, kas redzējuši Buk pārvietošanos Ukrainas teritorijā.

Malaysia Airlines pasažieru lidmašīna ar 295 cilvēkiem virs Ukrainas austrumiem tika notriekta 2014. gada jūlijā, taču izmeklētāji joprojām turpina darbu, lai noskaidrotu, kas izraisījis šo traģēdiju. Jau pašā sākumā izskanēja versija, ka lidmašīnu notriekuši prokrieviskie separātisti.

Tagad, arvien vairāk pierādījumu liecina, ka par traģēdiju atbildīgas Krievijas militārpersonas.

Vācu pētnieciskie žurnālisti jau janvārī nāca klajā ar versiju, ka par aviokatastrofu atbildīga Krievijas armija. Viņi izpētījuši, ka Buk raķešu sistēma izvesta no Krievijas, un tai līdzi devusies arī apkalpes komanda – Krievijas militārpersonas, kas formāli no dienesta atvaļinātas, taču patiesībā reāli piedalījušās karadarbībā, un, iespējams, arī lidmašīnas notriekšanā.

Eksperti noraida Krievijas popularizēto versiju, ka lidmašīnu notriekuši Ukrainas iznīcinātāji, jo šādā gadījumā MH17 būtu uzbrukts no “astes”, taču lidmašīna iznīcināta ar raķetes šāvienu, kas sasniedzis tās priekšpusi.

Tiek akcentēts arī, ka raķešu sistēma Buk ir pārāk sarežģīta, lai ar to varētu darboties separātisti, un to vaļsirdīgi atzinis arī viens no kaujinieku komandieriem Aleksandrs Hodakovskis.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl