Lībijas piekrastē avarējis kuģis ar 700 imigrantiem

Komentāri
Lībijas piekrastē avarējis kuģis ar 700 imigrantiem
Foto: LETA

Lībijas piekrastē aizvadītajā naktī apgāzies kuģis ar aptuveni 700 imigrantiem, no kuriem izglābties izdevies vien nedaudziem.

Trauksmes signālu Itālijas un Maltas krasta apsardzes dienesti uztvēruši ap pusnakti. Tobrīd kuģis ar imigrantiem atradies aptuveni 120 kilometru attālumā no Lībijas krasta. Uz avārijas vietu devās kāds tirdzniecības kuģis, taču izglābti tikai 28 cilvēki. Eiropas Savienība izsludinājusi ārlietu un iekšlietu ministru ārkārtas sanāksmi. Francijas prezidents Fransuā Olands uzskata, ka Eiropai ir jārīkojas nekavējoties, lai novērstu šādu traģēdiju atkārtošanos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Man nav zināmas visas detaļas, taču šī visticamāk ir aizvadīto gadu lielākā traģēdija Vidusjūrā. Tā ir šausmīga traģēdija, bet arī pagājušajā nedēļā bojā gāja aptuveni 400 cilvēki. Kopš gada sākuma upuru skaits ir strauji pieaudzis. Pagājušajā gadā kopumā Vidusjūrā noslīka četri tūkstoši cilvēku,” pavēstīja Francijas prezidents Fransuā Olands.

Olands uzskata, ka Vidusjūrā ir jāpalielina novērošanas misijas patruļkuģu un lidmašīnu skaits, kā arī daudz aktīvāk jācīnās ar cilvēku tirdzniecību.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl