Lepēna atzinīgi vērtē “Brexit” un Trampa nākšanu pie varas

Komentāri
Lepēna atzinīgi vērtē “Brexit” un Trampa nākšanu pie varas
FOTO: SCANPIX

Francijas prezidenta vēlēšanu kandidāte Marina Lepēna kārtējo reizi nosodījusi Eiropas Savienību un izteikusi atzinību “Brexit” un Donalda Trampa nākšanai pie varas ASV, vēsta raidījums “900 sekundes”.

Priekšvēlēšanu pasākumā galēji labējās partijas “Nacionālā fronte” līdere pavēstījusi, ka cilvēki sākuši iestāties par savu brīvību. Viņa arī solījusi, ka uzvaras gadījumā nodrošinās Francijai patiesi neatkarīgu ārpolitiku, kā arī autonomas pašaizsardzības spējas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Partijas “Nacionālā fronte” līdere Marina Lepēna

Redzam impēriju beigas un nāciju triumfu. Mēs redzam, kā Donalda Trampa ievēlēšana un Eiropas sacelšanās pret Savienību, kas sevi sauc par eiropeisku, iezīmē 21. gadsimta tendenci – cilvēku sacelšanos un savas brīvības meklēšanu.

 

Lepēna, kuru sabiedriskās domas aptaujās atbalsta apmēram ceturtdaļa vēlētāju, solījusi panākt Francijas aiziešanu no eirozonas un rīkot referendumu par valsts turpmāko dalību Eiropas Savienībā.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl