Lepēna atzinīgi vērtē “Brexit” un Trampa nākšanu pie varas

Komentāri
Lepēna atzinīgi vērtē “Brexit” un Trampa nākšanu pie varas
FOTO: SCANPIX

Francijas prezidenta vēlēšanu kandidāte Marina Lepēna kārtējo reizi nosodījusi Eiropas Savienību un izteikusi atzinību “Brexit” un Donalda Trampa nākšanai pie varas ASV, vēsta raidījums “900 sekundes”.

Priekšvēlēšanu pasākumā galēji labējās partijas “Nacionālā fronte” līdere pavēstījusi, ka cilvēki sākuši iestāties par savu brīvību. Viņa arī solījusi, ka uzvaras gadījumā nodrošinās Francijai patiesi neatkarīgu ārpolitiku, kā arī autonomas pašaizsardzības spējas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Partijas “Nacionālā fronte” līdere Marina Lepēna

Redzam impēriju beigas un nāciju triumfu. Mēs redzam, kā Donalda Trampa ievēlēšana un Eiropas sacelšanās pret Savienību, kas sevi sauc par eiropeisku, iezīmē 21. gadsimta tendenci – cilvēku sacelšanos un savas brīvības meklēšanu.

 

Lepēna, kuru sabiedriskās domas aptaujās atbalsta apmēram ceturtdaļa vēlētāju, solījusi panākt Francijas aiziešanu no eirozonas un rīkot referendumu par valsts turpmāko dalību Eiropas Savienībā.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl