Lepēna atzinīgi vērtē “Brexit” un Trampa nākšanu pie varas

Komentāri
Lepēna atzinīgi vērtē “Brexit” un Trampa nākšanu pie varas
FOTO: SCANPIX

Francijas prezidenta vēlēšanu kandidāte Marina Lepēna kārtējo reizi nosodījusi Eiropas Savienību un izteikusi atzinību “Brexit” un Donalda Trampa nākšanai pie varas ASV, vēsta raidījums “900 sekundes”.

Priekšvēlēšanu pasākumā galēji labējās partijas “Nacionālā fronte” līdere pavēstījusi, ka cilvēki sākuši iestāties par savu brīvību. Viņa arī solījusi, ka uzvaras gadījumā nodrošinās Francijai patiesi neatkarīgu ārpolitiku, kā arī autonomas pašaizsardzības spējas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Partijas “Nacionālā fronte” līdere Marina Lepēna

Redzam impēriju beigas un nāciju triumfu. Mēs redzam, kā Donalda Trampa ievēlēšana un Eiropas sacelšanās pret Savienību, kas sevi sauc par eiropeisku, iezīmē 21. gadsimta tendenci – cilvēku sacelšanos un savas brīvības meklēšanu.

 

Lepēna, kuru sabiedriskās domas aptaujās atbalsta apmēram ceturtdaļa vēlētāju, solījusi panākt Francijas aiziešanu no eirozonas un rīkot referendumu par valsts turpmāko dalību Eiropas Savienībā.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl