Laupītāji Grieķijā nogalina jauno māmiņu un pakar ģimenes suni

9 komentāri
Laupītāji Grieķijā nogalina jauno māmiņu un pakar ģimenes suni
Ilustratīvs foto (EPA/SCANPIX)

Grieķijā laupīšanas laikā savas 11 mēnešu vecās meitiņas acu priekšā nogalināta jauna māmiņa – britu pilsone Karolīna Krauča. Noziegums satriecis Grieķijas sabiedrību, savukārt valdība izsludinājusi 300 000 eiro lielu atlīdzību par palīdzību noziedznieku atrašanā.

Kā vēsta “The Guardian”, noziegums noticis 11. maijā Atēnās. Bruņoti laupītāji ielauzušies ģimenes mājās, pie krēsla piesējuši 20 gadus vecās britu studentes vīru Babisu Anagnostopolu, savukārt sievieti nožņauguši mazās meitiņas klātbūtnē. Laupītāji nežēlīgi nogalinājuši arī ģimenes suni, pakarot to uz margām.

Tiek pieļauts, ka sieviete vismaz stundu spīdzināta, lai no viņas izspiestu informāciju, kur noslēptas rotaslietas un skaidrā nauda vairāku tūkstošu eiro apmērā. Laupītāji no notikuma vietas devušies prom ar aptuveni 15 000 eiro.

“Mēs visi esam satriekti, arī es esmu satriekts. Reti Grieķijā saskaramies ar šādu nežēlību,” sacījis Grieķijas pilsoņu aizsardzības ministrs Mihalis Hrisohoidis.

Grieķijas plašsaziņas līdzekļi vēsta, ka nogalinātās Kraučas vīrs laupīšanas laikā piesiets pie krēsla un spiests noklausīties savas sievas saucienos pēc palīdzības. Pēcāk viņam izdevās atbrīvoties un izsaukt policiju.

Trīs laupītāji ielauzušies ģimenes mājā ap plkst. 4.30, tikmēr ceturtais laupītājs atradies ārpus mājas, lai uzmanītu, vai neviens nenāk. Kā policijai pastāstījis nogalinātās vīrs, laupītāji bija bruņojušies ar ieročiem. “Mēs lūdzāmies, lai nenodara mums pāri,” norādīja nogalinātās vīrs.

Grieķijas atbildīgie dienesti pēc notikušā nodrošina psiholoģisko palīdzību nogalinātās tuviniekiem un vecākiem.

Nežēlīgo noziegumu tagad izmeklē specializētas policijas vienības.

9 komentāri