Komentāri
Latvijas pilsonim Īrijā izvirzītas apsūdzības par līdzdalību sievietes nolaupīšanā
FOTO: LETA

Latvijas pilsonim Īrijā izvirzītas apsūdzības par līdzdalību sievietes nolaupīšanā, vēsta laikraksts Herald. 29 gadus vecais Jānis Zarāns tiesā sacīja, ka vēlas atvainoties upurei. Pēc apsūdzību nolasīšanas tiesa līdz nākamajai sēdei Zarānam kā drošības līdzekli piemēroja apcietinājumu.

Zarāns un vēl viens vīrietis aizturēts 29. oktobrī, kad viņi Longfordā nolaupīja 46 gadus vecu uzņēmēju Sabrinu Cenci.

Kā vēsta Īrijas mediji, abi nolaupītāji ir austrumeiropieši, no kuriem vismaz viens ir Latvijas valstspiederīgais, kas šovasar nopratināts latvietes Antras Ozoliņas slepkavības lietā.

Abi vīrieši 29. oktobra vakarā autostāvvietā Longfordā uzbruka Cencei, kura tobrīd devās pie savas automašīnas. Piedraudot ar nazi, uzbrucēji iegrūda sievieti mašīnā un lielā ātrumā brauca prom.

Abi vīrieši ar aizdomīgām darbībām brīdi iepriekš Longfordas centrā bija pievērsuši policistu uzmanību, tāpēc likumsargi pastiprināti pētīja novērošanas kameras pilsētā, sekojot līdzi abu vīriešu gaitām. Tādējādi policisti ar videonovērošanas kameru palīdzību kļuva par sievietes nolaupīšanas aculieciniekiem.

Likumsargi nekavējoties sāka pakaļdzīšanos, kuras laikā uzbrucēju automašīna iebrauca grāvī, sieviete tika atbrīvota.

Zarāns aizturēts notikumu vietā, bet otrs noziedznieks mēģināja aizbēgt, taču viņu notrieca automašīna, kad viņš šķērsoja noslogotu autoceļu.

Otrs noziedznieks guvis vairākas traumas un nogādāts slimnīcā.

Viens no aizturētajiem vīriešiem šovasar ticis nopratināts saistībā ar latvietes Antras Ozoliņas nāvi. 49 gadus vecās sievietes mirstīgās atliekas 28.jūnijā tika atrastas mājoklī Kilnalekā.

Īrijas policija sākotnēji uzskatīja, ka sieviete beigusi dzīvi pašnāvībā pakaroties, taču tiesu medicīnas ekspertīzē secināts, ka Ozoliņa nav pati sevi nonāvējusi. Sievietei atklātas arī citu ievainojumu pēdas.

Ozoliņas slepkavības lietā policija aizturēja divus Latvijas valstspiederīgos, bet viņi pēc nopratināšanas atbrīvoti bez apsūdzību izvirzīšanas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl