Latvijas pilsone notiesāta par mēģinājumu nelegāli ievest Lielbritānijā divus albāņu imigrantus

Latvijas pilsonei otrdien Lielbritānijā piespriests 28 mēnešu cietumsods un konfiscēta automašīna par mēģinājumu nelegāli ievest Lielbritānijā divus albāņus, ziņo laikraksts “North Wales Chronicle”.

Atpakaļ uz rakstu

13 komentāri

 • Mareks Jankovskis

  Mareks Jankovskis

  Sēžot siltumā un svētlaimē ir viegli samīdīt ar kājām cilvēku, kurš nokļuvis nelaimē var pārmest par bērniem, īstenībā nepārzinot lietas būtību. Nevienam neinteresē kāpēc Jankovska aizbrauca uz ārzemēm, nu nejau tādēļ lai tuseties ar melnajiem, bet lai strādātu, visi tie, kas raksta sliktu par Jankovsku laikam Sprieduši pēc sevīm. To ko Jankovska izjūt Anglijas cietumā, mums brīvībā esošajiem nesaprast. Ā to ka Jankovska Latvijā dzīvojot dažreiz tika iekaustīta to darīja Jankovskas Lindas bērna tēvs. Uz ārzemēm cilvēki brauc nopelnīt labu naudu, tāpat arī Jankovska Linda viņa Latvijā gribēja nopirkt māju.
 • Mareks Jankovskis

  Mareks Jankovskis

  Labdien izlasīju internetā par Lindu Jankovsku, manā izpratnē tas vienkārši ir murgs. Vai tajā laikā kad notika šis notikums, Anglija un Īrija nebija Eiropas sastāvā. Vai tad starp Eiropas dalībvalstīm nav brīva pārvietošanās. Vai tad Albāņi Īrijā ieradās nelegāli? Vai Albāņiem nebija brīvas pārvietošanās tiesības, kā visiem Eiropas iedzīvotājiem? Kāpēc Anglija uzskata, ka viņai ir lielākas tiesības nekā pārējām valstīm? Varbūt tāpēc Angļi atļaujas, Rīgā čurāt pie Brīvības pieminekļa un dzērumā izkauties Vecrīgā? Par tādiem gājieniem viņiem vajadzētu piecu gadu cietumsodu. No ES brauc komisijas, kas pārbauda Latvijas cietumus, bet vai Anglijas cietumus arī pārbauda? Vai kāds zina, kas darās sieviešu cietuma iekšpusē? Dažreiz Linda Jankovska tiek fiziski iespaidota gan no citām cietumniecēm gan no cietumsardzēm. Arī medicīnas pakalpojumu cietumā ir zemā līmenī. Linda Jankovska strādāja Īrijā lai nopelnītu naudu smagas slimības ārstēšanai. Jebkuru cilvēku var pataisīt par vislielāko neģēli. Šis gadījums to ļoti labi pierāda. Viņi negāja caur krūmiem, bet brauca caur robežkontroles punktu. Tātad viņai nebija nelegāli nodomu ievest Albāņus. Arī ar deportāciju Angļi nesteidzās, kaut gan to varēja izdarīt arī pēc tiesas procesa! Es uzskatu, ka piespriestais sods 24 gadus vecai meitenei ir par bargu. Cietums nav slimnīca, veselību neuzlabo. Viņa nav kotrabandiste, kas nelegāļus ieved pa apvadceļiem. Ļoti vēlētos, un lūgtu valdību, lai paātrinātu Lindas Jankovskas deportāciju uz Latviju. Tāpat vēlētos lai Latvijā tiktu piešķirta apžēlošanu, jo Lindai Jankovskai ir smaga slimība un smags pārdzīvojums. Ar cieņu Andris Jankovskis
 • Edgars Zens

  Edgars Zens

  Hmmm a ko tad ne uz LV
  Tv3 jus esat pirmie kas liek zinjas par to ka Lv Algas Super labas,bet tas jau ne kas ka tikai 100 ipashi garigi slimam persooooooonam.
  A to ka Lv pilsoshi spiesti braukt projam un pelnit ka nu katram sids lauij hmmm nu jaaaa to gan LV mak FB nu tik sodiiis.P.s ceru ka cilveks izdzivos LV zelta bedre pec deportacijas
 • Marex Kairhens

  Marex Kairhens

  Migrantus atpakaļ uz dzimteni vajag vest.Ta ka biznesmenei būs lietderīgi mazliet pasēdēt👍
 • Iveta Ivie Ermane

  Iveta Ivie Ermane

  Interesanti.
  Cik neesmu devusies pati ar bērniem caur Anglesiju uz Īriju ar kuģi,- vismaz katru mēnesi, gan arī cik es tai ostā neesmu pavadījusi laiku strādājot;- mašīnas nepārbauda, gan jau kāds ko nostukačojis.
  Un nesaprotu kāpēc vispār tie Albāņi izdomāja braukt uz UK, un nepalikt Īrijā, tur taču ātrāk notiek viss tas dokumentu process...
 • ....

  ....

  Kam viņa te Latvijā vaidzigs pat bērniem nav vaidziga, ja reiz dēļ kaut kāda melnā varēja pamest savu pirmo dēlu divas reizes un tagad 3gadigo puiku pameta pie tēva aizbrauca Saldū dzīvi meklēt, lai sēž tu pie tiem melnajiem.
 • Sandijs Teniis

  Sandijs Teniis

  Eh, nevajadzēja atzīties, būtu palikusi pie versijas :" viņi paši iekāpa, neko nezinu, arī nekas nebūtu"
  • Iveta Ivie Ermane

   Iveta Ivie Ermane

   Sandijs Teniis tā no Francijas daudzi kas brauc ar Skanijām smagajām teica, līdz man liekas cik tur tos tūkstošus sāka sodu likt....
 • Ewa Joni

  Ewa Joni

  Kāpēc jādeportē uz Latviju?! Lai sūta uzreiz uz Albāniju, pie draugiem.
  • Iveta Ivie Ermane

   Iveta Ivie Ermane

   Ewa Joni interesanti kāpēc vispār skrēja no Īrijas uz UK... Īrija taču ekonomiski gan labākā valsts, gan imigrantiem Īrijā papīri ātrāk kārtojas kā UK.... un ar to visu Brexit utt tieši man liekas NON-EU citizens vairāk tieši uz Īriju skrien kā uz UK.
  • Ewa Joni

   Ewa Joni

   Iveta Ivie Ermane , gan jau tas bija laiciņu atpakaļ. Te jau līdz tiesai tikuši.
 • Andis Užulis
 • Aleksandr Jeleckij

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!