Komentāri

Lietus ūdens gandrīz paralizējis ASV ceturto lielāko pilsētu un tās satiksmi. Izkļūšana no Hjūstonas ar auto vai lidmašīnu pašlaik nav iespējama.

Par šobrīd notiekošo Hjūstonā LNT Ziņām pastāstīja arī tur dzīvojošā latviete Zita. Viņa tikai otrdien, 29. augustā, spējusi izkļūt no mājas, kuras pirmais stāvs mirka lietus ūdenī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Zita
Hjūstonā dzīvojoša latviete

Mums paveicās, esam sausi. Daudziem cilvēkiem applūda pirmie stāvi un tad visas mantas uz otro. Citiem bija arī jākāpj uz jumta, un viņus uz patvērumu veda ar helikopteriem. Pilsētas centrā atvēra lielu patvēruma centru, kur pašlaik ir jau 7000 cilvēku. Daudzus veikalus atver tikai noteiktos laikos, un vienā reizē laiž iekšā tikai 50 cilvēkus. Pilnīgi visi lielie ceļi ir slēgti. Arī lidostas ir slēgtas. Visu laiku redzam helikopterus, kas lido un glābj cilvēkus.

Sinoptiķi prognozē, ka lietus mitēsies vien nedēļas izskaņā. Līdz tam iedzīvotājiem lūgts palikt savās mājās vai patvērumos.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl